ثبت کسب و کار شما در گوگل مپ، بلد و اسنپ

نمایش در گوگل مپ
نمایش پروفایل کسب و کار شما در گوگل
نمایش در نتایج جستجوی گوگل
قبل
بعدی

۵۰ میلیون کاربر

بیش از ۵۰ میلیون کاربر ایرانی در انتظار ثبت شدن کسب و کار شما هستند.

لوکال گاید سطح ۷

دارای بیش از ۱۰ حساب لوکال گاید هفت و هشت

عدم نیاز به تمدید

فقط یکبار هزینه میکنید و نیازی به پرداخت مجدد نیست.

تضمین بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت، مبلغ پرداختی شما بصورت کامل برگشت داده می شود.

۰ +
مکان های ثبت شده
۰ +
نظرات ۵ ستاره
این روزها مردم برای پیدا کردن هر آدرسی که به آن نیاز دارند و از جمله آدرس کسب‌وکارهای مورد نیازشان از نرم افزارهای مکانیاب استفاده می‌کنند. از پمپ بنزین گرفته تا خوار و بار فروشی، مکانیکی، باشگاه ورزشی، لوازم رایانه و هر فروشگاه و مرکز خدماتی که فکرش را بکنید را به راحتی می‌توانیم از طریق این برنامه‌ها پیدا کنیم و لذا امروزه به ندرت کسی را می‌بینیم که از دیگران آدرس بپرسد. 
طبیعتاً بر هیچکس پوشیده نیست که در حال حاضر گوگل مپ یکی از قوی‌ترینها و حتی شاید قوی‌ترین نرم افزار و سیستم جی‌پی‌اس است که به رایگان در دسترس عموم مردم قرار دارد؛ لذا  ثبت مکان در گوگل مپ به این معنی است که هر زمان که یک مشتری نیازمند به محصولات یا خدماتی که عرضه می‌کنید، از طریق این برنامه کاربردی یا به وسیله جستجوی گوگل محصولات یا خدمات مشابه شما را جستجو می‌کند، به عنوان یک گزینه در برابر وی قرار خواهید گرفت. در این حالت تمام کاری که آن مشتری آماده باید انجام بدهد چند لمس است تا به محل دریافت محصول یا سرویس مورد نظر برسد و به مشتری بالفعل شما تبدیل شود. 
اما تصور کنید که اگر موقعیت کسب‌وکار شما در گوگل مپ ثبت نشده باشد چه می‌شود؟ در اینصورت هیچ‌کس به جز همان افرادی که با شما یا محله‌ای که در آن فعالیت می‌کنید آشنایی دارند از وجود آن اطلاعی نخواهند داشت و حتی چه‌بسا بسیاری از مشتریان بالقوه‌ای که در همان اطراف شما سکونت دارند را نیز از دست بدهید. 

تعرفه خدمات

ثبت در گوگل مپ و بلد

۲۹۵/۰۰۰ تومان
 • ثبت در ۱۴ روز
 • تضمین بازگشت وجه

ثبت در اسنپ

۳۹۵/۰۰۰ تومان
 • ثبت در ۶۰ روز
 • تضمین بازگشت وجه

ثبت نظر ۵ ستاره در گوگل مپ

۱۰۰/۰۰۰ تومان
 • ۱۰ نظر پنج ستاره
 • ثبت در کمتر از ۴ روز

سوالات متداول:

 • لوکال گاید چیست؟

  گوگل به منظور افزایش و تقویت تعاملات افراد برای بهبود و توسعه نقشه گوگل برنامه Google Local Guide را معرفی کرده است. کاربران در این برنامه قادر هستند با نوشتن نظرات ، ارسال عکس ، پاسخ به سوالات و ثبت مکان های تایید نشده امتیاز گرفته و به لوکال گاید تبدیل شوند. لوکال گاید را به صورت عامیانه راهنمای محلی نیز می نامند. لوکیشن‌هایی که توسط کاربرهای عادی روی نقشه گوگل ثبت می‌شوند ممکن است فرایند بررسی‌شان توسط شرکت گوگل تا ۹۰ روز طول بکشد! اما لوکیشن‌هایی که توسط لوکال گایدها ثبت می‌شوند «خیلی سریع‌تر» مورد تأیید شرکت گوگل قرار می‌گیرند. ما برای ساخت اکانت Google Local Guide خود فعالیت های زیادی را بر روی نقشه گوگل انجام داده ایم. ما با ثبت مکان های جدید و ارسال نظرات خود برای کسب و کارها رفته رفته امتیاز خود را افزایش دادیم تا توانستیم به یک عنوان یک راهنمای مطرح و قابل اطمینان گوگل باشیم.

 • ثبت کسب و کار من چقدر طول میکشد؟

  ثبت در گوگل مپ، نشان و بلد معمولا کمتر از ۴۸ ساعت طول می کشد ولی در بعضی مواقع مممکن است تا ۱۰روز هم بطول بیانجامد. ثبت در اسنپ فرآیند طولانی تر و گاهی تا ۲ ماه هم ثبت آن طول می کشد.

 • چگونه از تایید شدن کسب و کارم اطلاع پیدا میکنم؟

  بعد از تایید شدن کسب و کار شما در گوگل مپ از طریق پیامک یا واتساپ برای شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 • چه کسب و کارهایی میتوانند مکان خود را ثبت کنند؟

  برای ثبت مکان و اطلاعات کسب و کار در نقشه گوگل محدودیتی وجود ندارد و تمامی اصناف در تمامی استان ها ، شهرها و روستا ها میتوانند برای ثبت مکان اقدام نمایند.

 • از چه روش هایی میتوانم وضعیت مکان خود را ثبت کنم؟

  از طریق تماس تلفنی یا واتساپ میتوانید آخرین وضعیت ثبت شدن مکان کسب و کار خود را در گوگل مپ پیگیری نمایید.

 • مکان و اطلاعات کسب و کار من تا چقدر فعال خواهد بود؟

  مکان کسب و کار شما به صورت نامحدود ( دائم ) در گوگل مپ فعال خواهد بود و درصورت نیاز میتوانید به صورت موقت یا دائم آن را حذف نمایید و یا به آدرس دیگری منتقل کنید و برای فعال بودن دائم نیازی به تمدید و پرداخت هزینه مجدد نخواهد داشت.